Dentysta Wrocław Solskiego

Witamy w Dentaline przy ulicy Solskiego 4a we Wrocławiu – prawdziwym gabinecie dentystycznym XXI wieku. Znajdziesz u nas najbardziej fachową oraz bezpieczną pomoc przy leczeniu Twoich zębów. Zapraszamy do nas.

Głównym założeniem Dentaline jest świadczenie najwyższej jakości usług dentystycznych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Przychodząc do nas masz gwarancję życzliwej oraz profesjonalnej obsługi, jak i profesjonalnego doradztwa w dziedzinie stomatologii oraz protetyki. W naszym gabinecie z pewnością otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz otrzymasz wskazówki co do dalszego postępowania z Twoimi zębami. Zespół Dentaline wciąż podwyższa swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne kursy i szkolenia po to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Nowo zdobytą wiedzę oraz doświadczenie na bieżąco wdrażamy do naszej oferty, dzięki czemu nasz pacjent ma gwarancję leczenia zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Rozumiemy jak istotną sprawą jest zdrowie oraz wygląd zębów dlatego z najwyższą starannością oraz delikatnością leczymy powstałe ubytki oraz wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej.

W Dentaline panuje niezwykle swobodna i bezstresowa atmosfera, dzięki czemu każdy czuje się u nas jak w domu. Wnętrza naszego gabinetu są przyjazne i wprawiają nowych przybyszów w dobry nastrój oraz pozwalają poczuć się bezpiecznie. Naszą największą misją jest zdrowie i zadowolenie każdego pacjenta, dlatego w kwestii leczenia zębów jesteśmy bezkompromisowi. Do każdego pacjenta podchodzimy z największym zaangażowaniem co zapewnia wysoką skuteczność leczenia zębów oraz wykonywanych zabiegów estetycznych.

Stomatolog dziecięcy i implanty zębowe Wrocław Solskiego

Dentaline to przede wszystkim jakość oraz profesjonalizm dlatego przychodząc do nas możesz liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Wynika to z wielu lat doświadczenia naszych stomatologów. Wybierając Dentaline, wybierasz zdrowy i piękny uśmiech oraz fachową obsługę.

OFERTA Gabinetu stomatologicznego Dentaline Wrocław Solskiego

Stomatologia zachowawcza.

Działania z zakresu stomatologii zachowawczej w głównej mierze polegają na profilaktyce oraz leczeniu próchnicy. W naszym gabinecie wykonujemy m.in: zabiegi polegające na odbudowie tkanki zęba za pomocą materiału światłoutwardzalnego oraz leczenie kanałowe.

Implanty Wrocław Solskiego

Zabiegi z zakresu implantologii polegają na wszczepieniu w kość szczęki lub żuchwy sztucznego korzenia wykonanego z tytanu, który po jakimś czasie zrasta się z kością, idealnie zastępując konstrukcję naturalnego zęba. W naszej placówce dentystycznej używamy najwyższej jakości implantów z opatentowaną konstrukcją firmy Nobel Biocare. Wszczepianie implantów w Dentaline jest całkowicie bezbolesne, a wszystko to dzięki nowoczesnej aparaturze oraz dużemu doświadczeniu naszych specjalistów. W trakcie trwania zabiegu dbamy o dobre samopoczucie oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów, co sprawia, że uczucie dyskomfortu minimalizujemy niemal do zera.

Protetyka Wrocław Solskiego

Działania z zakresu protetyki polegają głównie na odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów tak aby były one trwałe i zdrowe oraz dobrze się prezentowały. W Dentaline używamy najnowszych rozwiązań z dziedziny medycyny i stomatologii, dzięki czemu wykonywane przez nas protezy dają gwarancję najwyższej trwałości oraz estetyki. Dzięki zaawansowanym metodom odbudowy zębów udaje nam się rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane problemy dotyczące braku uzębienia, niezależnie od wieku naszego pacjenta.

Stomatolog dziecięcy Wrocław Solskiego

W Dentaline dbamy o komfort dziecka, tak aby wizyta u dentysty była jak najmniej stresująca. Nasi pracownicy doskonale rozumieją uczucia jakie towarzyszą dzieciom podczas wizyty u dentysty dlatego zaczynamy zwykle od wizyty adaptacyjnej, podczas której dziecko zwiedza gabinet, oswaja się ze sprzętem i zadaje szereg istotnych dla niego pytań. Po tak rozpoczętej wizycie, dziecko zwykle uspokaja się i jest gotowe do rozpoczęcia zabiegu na fotelu dentystycznym. W swojej ofercie mamy m.in.: standardowe leczenie zębów, fluoryzację, lakierowanie ząbków mlecznych, lakowanie bruzd stałych zębów trzonowych oraz naukę higieny jamy ustnej. Wszystkie te zabiegi przeprowadzamy z największą delikatnością oraz zrozumieniem dla potrzeb naszych małych pacjentów.

Chirurg stomatolog Wrocław Solskiego

Dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz specjalistycznej wiedzy naszych lekarzy, przeprowadzane przez nas zabiegi chirurgiczne, są zgodne z najwyższymi standardami w tej dziedzinie. Nasi specjaliści posiadają w tym zakresie szerokie doświadczenie, co gwarantuje pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość. W Dentaline wykonujemy ekstrakcje zębów oraz zabiegi z zakresu ich odtwarzania. Przygotowujemy również pacjentów do specjalistycznego leczenia protetycznego.

Leczenie zaburzeń zwarcia

Zaburzenia stawu skroniowo – żuchwowego są dla większości pacjentów bardzo uciążliwe. Choć ich leczenie bywa czasami dość problematyczne, w Dentaline dokładamy wszelkich starań aby pomóc je wyleczyć. Używamy do tego celu szyny relaksacyjnej.

Wybielanie zębów Wrocław Solskiego

W Dentaline oferujemy dwie metody trwałego oraz bezpiecznego wybielania zębów. Są to: wybielanie nakładkowe oraz wybielanie gabinetowe. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce „wybielanie„.

Mezoterapia Wrocław Solskiego

W naszym gabinecie wykonujemy również zabieg medycyny estetycznej z użyciem komórek macierzystych. Skutkuje on spłyceniem zmarszczek, poprawą kolorytu skóry oraz długotrwałym nawilżeniem miejsca poddanego takiemu liftingowi. Dużą zaletą takiego zabiegu jest to, że nie powoduje on uczuleń. Więcej informacji dotyczących działalności Dentaline, znajdą Państwo w zakładce o nazwie Oferta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. Zespół Dentaline.

Lek. dent. Anna Maj

Lekarz stomatolog

stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci, endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka – korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, prace kombinowane

Lek. dent. Agata Leszczyńska-Ratajczyk

Lekarz stomatolog

stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci, endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka – korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, prace kombinowane, implantoprotetyka