Przyjazne wnętrza, życzliwa atmosfera, kompleksowe leczenie, najnowocześniejszy sprzęt.

Naszą misją jest leczenie skuteczne, nowoczesne i bezstresowe. Jesteśmy stomatologami z powołania i pasji, a dzięki wiedzy i doświadczeniu leczymy mądrze i profesjonalnie. Naszym celem jest zadowolenie i zdrowie pacjentów.

 

Po pierwsze – zdrowie pacjenta!

 

W Dentaline oferujemy stomatologię na najwyższym poziomie. W naszej pracy korzystamy z najnowszej technologii i najlepszych materiałów, specjalizując się w stomatologii i medycynie estetycznej. Przede wszystkim jednak jesteśmy lekarzami – na pierwszym miejscu jest dla nas człowiek i jego zdrowie.

Solidna i nowoczesna stomatologia.

W medycynie nie ma miejsca na kompromisy.

 

Stale poszerzamy nasze kompetencje, zgłębiamy wiedzę, szkolimy się. Najnowsze kierunki i osiągnięcia medycyny wdrażamy do swojej praktyki, wspierając się zdobyczami technologii służącej stomatologii. Wykorzystujemy tylko atestowane, najwyższej jakości materiały. Pracujemy na sprzęcie renomowanych producentów. Komfort i przyjazna atmosfera naszego gabinetu są dopełnieniem tego, co oferuje nauka. Bezpieczeństwo, jakość i profesjonalizm – to nasza oferta i nasza gwarancja.


Zapraszamy do Dentaline!

Lek. dent. Anna Maj

Lekarz stomatolog

stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci, endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka – korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, prace kombinowane

Lek. dent. Agata Leszczyńska-Ratajczyk

Lekarz stomatolog

stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, leczenie dzieci, endodoncja mikroskopowa, nowoczesna protetyka – korony pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, prace kombinowane, implantoprotetyka